Doprava

Dopravu zabezpečuje profesionálna kuriérska spoločnosť GLS Slovakia, ktorá Vám tovar spoľahlivo doručí priamo domov.
Každá jedna zásielka ma vlastné trekovacie číslo, podľa ktorého viete sledovať pohyb a stav Vašej zásielky priamo na stránke kuriéra.

Sledovanie pohybu zásielky od odoslania po doručenie:
http://online.gls-slovakia.sk/index.php?


DORUČENIE DO SR A CZ

Spoločnosťou GLS Kus – 5,90 EUR. Pre zákazníkov z Čiech je vyžadovaná platba vopred. Až po jej pripísaní na náš účet bude tovar expedovaný.
Doručenie do zahraničia  Vzhľadom k drahšiemu poštovnému sa bude realizovať iba na základe individuálnej dohody a len cez logistickú-prepravnú spoločnosť GLS. Pri objednávkach mimo SK vyžadujeme platbu vopred.

Odber a dodanie tovaru Tovar je doručený kupujúcemu prostredníctvom spoločnosti GLS. Tovar je pri doprave bezpečne zabalený. Pri preberaní tovaru je kupujúci povinný skontrolovať fyzickú neporušenosť a kompletnosť zásielky a tieto potvrdiť na prepravnom liste. Reklamáciu mechanicky poškodeného tovaru je zákazník povinný uplatniť ihneď pri prevzatí tovaru. Rovnako je nutné ihneď reklamovať neúplnosť tovaru. Na neskoršie reklamácie tohto typu nebude braný ohľad. Pri prevzatí balíka od prepravcu sa odporúča ihneď skontrolovať, či vonkajší obal balíka nie je poškodený. Pokiaľ bol balík, alebo jeho obsah poškodený, je potrebné s dopravcom spísať zápisnicu za účelom náhrady škody za poškodený tovar. Akékoľvek neskoršie reklamácie na množstvo a fyzické porušenie tovaru nebudú akceptované.